Informacje o strategiach

Wybierając gotową strategię inwestycyjną, możesz skorzystać z profesjonalnego zarządzania portfelem inwestycyjnym, co ułatwia proces inwestycyjny i zapewnia dostosowanie do Twoich preferencji inwestycyjnych. Strategie automatycznie co kwartał dostosowują procentowy udział aktywów do przedstawionych poniżej modeli.

 

 

Depozytowa

 

 

Konserwatywna

 

 

Optymalna

 

 

Wzrostowa

 

 

Strategie inwestycyjne dostępne są w ramach produktów:

Program Systematycznego Oszczędzania

Program Systematycznego Oszczędzania to idealny sposób na regularne odkładanie niewielkich nadwyżek. Sprawdź jak łatwo możesz spełniać marzenia i osiągać cele, które wcześniej wydawały się być poza Twoim zasięgiem.

Przejdź

Program Inwestycyjny

Dysponujesz większą gotówką? Program Inwestycyjny powstał z myślą o Tobie. Sprawdź jak możesz pomnażać swoje oszczędności.

Przejdż

IKZE

W IKZE AGIO wpłacasz ile chcesz i kiedy chcesz – aż do wysokości rocznego limitu, który w 2023 roku został określony na 8322 zł (dla osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą limit roczny wpłat wynosi w 2023 roku 12 483 zł). Również kiedy chcesz zmieniasz strategię, jeśli tylko uznasz, że inna lepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Przejdź

IKE

W IKE AGIO wpłacasz ile chcesz i kiedy chcesz – aż do wysokości rocznego limitu, który w 2023 roku został określony na 20 805 zł. Również kiedy chcesz zmieniasz strategię, jeśli tylko uznasz, że inna lepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Przejdź

Aby rozpocząć inwestowanie w nasze strategie, wystarczy kilka chwil na rejestrację konta online oraz złożenie zlecenia.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA