Inwestycje

Fundusze otwarte

Fundusze otwarte stanowią najbardziej popularny sposób inwestowania i zapewniają dostęp do zainwestowanych środków w każdej chwili. Są skierowane do inwestorów o zróżnicowanym poziomie tolerancji ryzyka. W naszej ofercie znajdują się fundusze: dłużne, mieszane oraz akcyjne.

Czytaj więcej

Strategie inwestycyjne

Strategie inwestycyjne to modelowe portfele inwestycyjne zbudowane w oparciu o subfundusze funduszu AGIO FIO. Nie musisz zastanawiać się, który fundusz byłby dla Ciebie najlepszy.  W ramach  programu oszczędnościowego dajemy Ci dostęp do strategii: depozytowej, konserwatywnej, optymalnej i wzrostowej.

Czytaj więcej

Fundusze zamknięte

To rodzaj funduszy skierowany do inwestorów o większym poziomie doświadczenia i zaawansowania. Minimalny poziom inwestycji to równowartość 40.000 EUR

Czytaj więcej

Fundusze ETF

Fundusze typu ETF (Exchange-Traded Funds) to niskokosztowe i efektywne rozwiązanie inwestycyjne, pozwalające na minimalizowanie kosztów transakcyjnych, poprzez dostęp do szerokiego spektrum aktywów. Nasze fundusze Beta ETF są funduszami indeksowymi (odwzorowują polskie i zagraniczne indeksy obligacyjne oraz akcyjne) i są notowanie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj więcej
Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA