Oszczędzanie jest proste, jeśli robisz to dobrze.

Jest również przyjemne, bo pomaga zrealizować plany i marzenia. Będzie również bardziej efektywne,
gdy uzupełnisz swoją skarbonkę o ETF – fundusz dobry dla każdej strategii inwestycyjnej.

Beta ETF Nasdaq-100 3x Lev

Czytaj więcej

Beta ETF Nasdaq-100 2xShort

Czytaj więcej

Beta ETF Obligacji 6M

Dający ekspozycję na spółki sektora gier, informatyki, telekomunikacji, biotechnologii oraz nowych technologii z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Czytaj więcej

BETA ETF WIG20short

Produkt wysoce spekulacyjny pozwalający zarabiać na spadkach indeksu WIG20. Inwestorzy mogą wykorzystywać do zabezpieczenia wartości portfela przy przewidywaniu spadku indeksu WIG20.
Czytaj więcej

BETA ETF WIG20Lev

Fundusz wysoce spekulacyjny zachowujący się jak WIG20 tylko, że z dwojoną siłą w horyzoncie jednej sesji. Inwestorzy mogą wykorzystywać fundusz przewidując znaczące wzrosty indeksu WIG20. Produkt wyłącznie rekomendowany w krótkim horyzoncie czasowym.
Czytaj więcej

Beta ETF TBSP

Jedyny ETF na GPW w Warszawie dający ekspozycję na kilkanaście obligacji skarbowych stałokuponowych o zróżnicowanych parametrach emitowanych przez Skarb Państwa.
Czytaj więcej

Beta ETF sWIG80TR

Dający ekspozycję na 80 małych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wysoka dywersyfikacja na przedsiębiorstwa stanowiące o sile polskiej gospodarki.
Czytaj więcej

Beta ETF S&P 500 PLN-Hedged

Dający ekspozycję na 500 największych amerykańskich przedsiębiorstw, wśród których znajdują się największe przedsiębiorstwa na świecie.
Czytaj więcej

BETA ETF Nasdaq-100 PLN-Hedged

Dający ekspozycję na 100 niefinansowych przedsiębiorstw notowanych na Nasdaq Global Market, wśród których znajdują się najbardziej innowacyjne i globalne marki.
Czytaj więcej

BETA ETF mWIG40TR

Dający ekspozycję na 40 średnich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wysoka dywersyfikacja na znaczące przedsiębiorstwa polskiej gospodarki.
Czytaj więcej

Beta ETF WIG20TR

Dający ekspozycję na 20 największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wśród których znajdują się najbardziej rozpoznawalne polskie marki.
Czytaj więcej
Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA