04 września 2023

Z dniem 1 września 2023 roku na stanowisko Prezesa Zarządu AgioFunds TFI SA został powołany Pan Jacek Dekarz.

Pan Jacek Andrzej Dekarz jest absolwentem Politechniki Gdańskiej. Od 1994 roku posiada licencję maklera papierów wartościowych, a od 1997 roku licencję doradcy inwestycyjnego.  W 2003 roku uzyskał międzynarodowy certyfikat analityka inwestycyjnego (CIIA). Jest także Biegłym Sądowym przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z dziedziny finansów, bankowości i rachunkowości. Ma ponad 25 letnie doświadczenie pracy w instytucjach rynku kapitałowego  takich jak BM Banku Gdańskiego S.A., DM BIG-BG S.A., TFI Union Investment S.A. BRE Wealth Managment S.A., RDM Wealth  Managment S.A. NDM S.A. oraz ORIGIN TFI S.A. Pan Jacek Dekarz w swojej karierze zajmował stanowiska menagerskie, przewodniczył komitetom inwestycyjnym, nadzorował departamenty zarządzania aktywami, zarządzał indywidualnymi portfelami klientów. W latach 2022/2023r. roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu w Origin TFI S.A.

 

Jednocześnie na stanowisko Członka Zarządu AgioFunds TFI SA  powołany został Pan Marek Arent.

Pan Marek Arent jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie − Studiów Podyplomowych w z zakresu Inwestycji Kapitałowych i Projektów Rozwojowych Firmy oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2010 roku posiada licencję maklera papierów wartościowych, jest także Biegłym Sądowym przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z zakresu bankowości. Z rynkiem finansowym związany jest od 2006 roku. Posiada bogate doświadczenie pracy na stanowiskach menagerskich. Pracował w takich instytucjach jak Expander Advisor, Departament Skarbu Banku BPS, Friedrich Wilhelm Raiffeisen, Niezależny Dom Maklerski, Private Wealth Consulting. W latach 2022/2023r. roku pełnił m.in. funkcję członka zarządu nadzorującego system zarządzania ryzykiem w Origin TFI S.A.

 

Niniejszym chcielibyśmy serdecznie podziękować byłym członkom Zarządu za wieloletnią współpracę i złożyć im życzenia sukcesów w ich przyszłych przedsięwzięciach.

Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA