Ostrzeżenie bezpieczeństwa: Osoby podszywające się pod pracowników AgioFunds TFI mogą informować o rzekomych inwestycjach w naszych funduszach. Nie podawaj danych, nie instaluj nieznanych aplikacji, nie zakładaj kont na wskazanych stronach internetowych i nie wykonuj przelewów. W przypadku podejrzenia oszustwa przerwij kontakt i skontaktuj się z nami przez oficjalne kanały.

Odbicie małych spółek w najbliższych miesiącach

06 grudnia 2017

W dzisiejszym wydaniu Parkietu – Wojciech Juroszek, Zarządzający AGIO Stabilny PLUS i AGIO Globalny, mówi o perspektywach dla małych spółek.

„Wojciech Juroszek, zarządzający AgioFunds TFI, który jako jedyny w minionym miesiącu osiągnął zysk, jest jednak innego zdania. – Wyniki spółek notowanych na warszawskiej giełdzie za III kwartał i towarzyszące im komentarze zarządów firm nie były tak tragiczne, jak wielu inwestorów oczekiwało. To daje nadzieję, że szeroki rynek w Polsce – szczególnie małe spółki – zacznie odbijać w kolejnych miesiącach – przekonuje.”

Inwestycyjny falstart w portfelu funduszy, Jan Morbiato, Parkiet, wydanie 6.12.2017

Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA