AGIO Online – sprawdź jak pracują Twoje środki

08 października 2018

Niezależnie od tego, za pośrednictwem którego Dystrybutora nabyte zostały jednostki uczestnictwa funduszy zarządzanych przez AgioFunds TFI, w każdej chwili możliwa jest aktywacja bezpłatnego dostępu internetowego za pośrednictwem aplikacji AGIO Online.

Proces rejestracji jest krótki oraz intuicyjny. Zobacz jak to zrobić w 3 krokach:

  1. Wejdź na stronę: AGIO Online i dokonaj rejestracji (potrzebne będą dane z dowodu tożsamości oraz numer Twojego konta bankowego).
  2. Abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość konieczne jest wykonanie dowolnej transakcji nabycia, ze wskazanego w procesie rejestracji numeru rachunku bankowego. W tym celu – w zakładce “Fundusze” – wybierz dowolny subfundusz i kliknij ikonę “kup” – fundusze z “PLUSem” dostępne są od 100 zł.
  3. Po zaksięgowaniu środków i pomyślnej identyfikacji – zobaczysz wszystkie swoje rejestry i będziesz mógł nimi zarządzać.

Cały proces powinien trwać ok 4 dni roboczych.

W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu (22) 531-54-50 (w godzinach od 9:00 do 17:00, w dni robocze od poniedziałku do piątku). Odpowiemy na wszelkie pytania, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, a w razie potrzeby pomożemy przejść przez cały proces rejestracji na platformie AGIO Online.

Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA