PROMOCJE

EKSTRA BONUS

Jesteś zainteresowany naszym flagowym funduszem – AGIO Kapitał Plus? Jeśli zainwestujesz przez naszą platformę on-line, to oprócz osiągniętej stopy zwrotu wypracowanej przez fundusz zyskasz bonus w wysokości +0,5% zainwestowanego kapitału (po 1 roku), +0,75% zainwestowanego kapitału (po 2 roku) i +1,00% (po trzecim roku). Wypłacony BONUS zasili Twój rejestr w postaci dodatkowych jednostek uczestnictwa.

Sprawdź w Regulaminie

Program Inwestycyjny Twój Kapitał

Chcesz użyć naszych gotowych strategii inwestycyjnych by skorzystać z jednych z najlepszych funduszy i jednocześnie nie musieć ich pilnować każdego dnia? Możesz zainwestować swoje oszczędności w Program Inwestycyjny „Twój Kapitał”, w którym bez dodatkowych opłat będziemy dokonywać regularnie rebalancingu oraz co roku wypłacać Ci BONUS zwracając na Twój rejestr w wysokości ¼ pobranych opłat za zarządzanie. Uwaga! Będziemy to robić aż do momentu zakończenia programu!

Sprawdź w Regulaminie

Plan Systematycznego Oszczędzania Regularna Wpłata

Cenimy Twoją regularność i zaangażowanie! Dlatego, jeśli będziesz regularnym inwestorem z PSO Regularna Wpłata, oddamy Ci połowę opłat za zarządzanie Twoimi aktywami dodając BONUS w postaci dodatkowych jednostek uczestnictwa do Twojego rejestru. To nasz sposób na docenienie Twojej lojalności i wzmocnienie motywacji do dalszego inwestowania.

Sprawdź w Regulaminie

IKE/IKZE z BONUSEM

Optymalizacja podatkowa niejedno ma imię. Zacznij jak najszybciej korzystać z przysługujących Ci ulg podatkowych. Dostęp do swoich aktywów będziesz miał w każdej chwili, a za otwarcie/przeniesienie każdego z programów przyznamy Ci BONUS w wysokości 100 PLN.

Sprawdź w Regulaminie
Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA