Komunikaty - AgioFunds

Aktualności

Komunikaty

AGIO Oszczędnościowy PLUS zmienił nazwę na AGIO Dochodowy PLUS

Uprzejmie informujemy, że z dniem 23 sierpnia 2019 roku zmieniła się nazwa subfunduszu AGIO Oszczędnościowy PLUS na AGIO Dochodowy PLUS. Dokonana zmiana nie wpływa w żaden sposób na Państwa inwestycje. Subfundusz nadal realizuje tę samą politykę inwestycyjną. Nie wiąże się to również z koniecznością dopełniania dodatkowych formalności.

Czytaj więcej

Konkurs IKZE AGIO – spełniaj marzenia na emeryturze!

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 1000zł na pierwszą wpłatę na IKZE AGIO. Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Wystarczy opowiedzieć – pod wpisem konkursowym na fanpagu AgioFunds TFI w serwisie Facebook – jakie marzenia chcieliby Państwo spełnić po przejściu na emeryturę! Pełny regulamin konkursu poniżej. Konkurs trwa do 10 lipca 2019 roku.     Regulamin konkursu “IKZE AGIO – spełniaj marzenia na emeryturze“ 1. Zasady ogólne Organizatorem Konkursu “IKZE AGIO – spełniaj marzenia na emeryturze” („Konkurs”)…

Czytaj więcej

Certfikaty Beta ETF mWIG40TR już w sierpniu na GPW!

W dniu dzisiejszym Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Beta ETF mWIG40TR. Na sierpień planowany jest debiut funduszu dla inwestorów indywidualnych. Będzie to ETF z ekspozycją na polskie średnie spółki z uwzględnieniem dywidend wypłacanych przez spółki z tego indeksu. W styczniu wprowadziliśmy pierwszy polski ETF – Beta ETF WIG20TR. W ciągu niecałych 6 miesięcy działania zebranych zostało ponad 20 mln zł aktywów. Razem z Beta Securities Poland pracujemy już nad kolejnymi produktami – zachęcamy do inwestowania!    

Czytaj więcej