KONKURSY/PROMOCJE

KONKURS dla uczestników AGIO Kapitał PLUS: „EKSTRA BONUS”

Przekonaj się jak nasz nowy, ekscytujący konkurs może pomóc spełnić Twoje marzenia o wysokich zyskach! Inwestuj z nami, a po 12 miesiącach otrzymasz nie tylko zwrot z inwestycji, ale także dodatkową nagrodę w postaci 0,5% od zainwestowanej kwoty. W kolejnym roku zwiększymy nagrodę do 0,75%, a w podziękowaniu za 3 rok za nami przyznamy Ci bonus w wysokości 1%. Weź udział w konkursie, by zacząć nową, wyjątkową przygodę z inwestowaniem.

Sprawdź

KONKURS „IKE Z BONUSEM”:

IKE to pierwszy krok w kierunku polepszenia swojej przyszłości finansowej oraz zadbania o optymalizację podatkową. Nasz aktualny konkurs to doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z gromadzeniem kapitału w jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań inwestycyjnych i jednocześnie zgarnąć atrakcyjny BONUS w wysokości 100 lub nawet 200 złotych! Sprawdź, jak możemy uczynić Twoją inwestycję jeszcze bardziej ekscytującą!

Sprawdź

KONKURS w Programie Inwestycyjnym „TWÓJ KAPITAŁ”

Odkryj nową erę inwestowania z naszym ekscytującym konkursem w ramach programu „TWÓJ KAPITAŁ”! Uczestnicząc przez 12 miesięcy, zyskujesz nie tylko doświadczenie, ale także BONUS w postaci dodatkowych Jednostek Uczestnictwa, odpowiadających 25% wynagrodzenia za zarządzanie subfunduszami, naliczanego od Twoich aktywów. Co istotne BONUS otrzymujesz bez ograniczeń czasowych, a to oznacza, że każda rocznica uczestnictwa to nowa szansa na zdobycie BONUSU! Dołącz do nas już dziś i zobacz, jak Twoje inwestycje stają się jeszcze bardziej opłacalne.

Sprawdź

KONKURS w Planie Systematycznego Oszczędzania „REGULARNA WPŁATA”

Zanurz się w świecie inwestycji z naszym innowacyjnym konkursem w ramach własnego Planu Systematycznego Oszczędzania „REGULARNA WPŁATA”! Pomożemy Ci wytrwać w dobrych postanowieniach przyznając dodatkową nagrodę. Zyskuj nie tylko na wzroście kapitału, ale także odbierz BONUS w postaci dodatkowych jednostek uczestnictwa, równych 50% wynagrodzenia za zarządzanie Twoimi środkami. Wystarczy wpisać specjalny kod podczas otwierania Twojego PSO na platformie Agio Online. Po każdym zakończonym roku otrzymasz BONUS na początku nowego roku pod warunkiem regularnych wpłat zgodnych z deklarowaną kwotą inwestycji.

Sprawdź
Newsletter

Zapisz się na newsletter. Będziemy informować Cię o aktualnych promocjach oraz konkursach w AgioFunds TFI SA