Aktualności

Komunikaty

Wartość aktywów pod zarządzaniem AgioFunds TFI

Na koniec listopada 2017 roku wartość aktywów netto pod zarządzaniem AgioFunds TFI wyniosła 7,40 mld zł. Aktywa funduszy AgioFunds TFI skierowanych do szerokiego grona inwestorów wyniosły na koniec października 1,3 mld zł. Fundusze dedykowane AgioFunds TFI, które są skierowane do określonych inwestorów bądź ograniczonej liczby inwestorów, wyniosły prawie 6,1 mld zł. Na koniec listopada 2017 roku AgioFunds TFI zarządzało w sumie 59 funduszami, w tym 17 funduszami i subfunduszami skierowanymi do szerokiego grona inwestorów oraz 42 funduszami dedykowanymi.

Czytaj więcej

Już tylko 40 dni pozostało aby skorzystać z ulgi podatkowej!

Weekend to idealny moment, aby pomyśleć o swoich finansach. IKZE – to podwójna korzyść – oszczędzasz na emeryturę z jednej strony, a z drugiej strony wpłaconą w danym roku kwotę możesz odliczyć w zeznaniu podatkowym. Możesz zyskać w ten sposób do 1637 zł. Nie strać swojej szansy! IKZE AGIO można otworzyć nie wychodząc z domu – siedząc w weekend w fotelu, wejdź do AGIO Online, załóż IKZE AGIO i zleć przelew. Możesz wpłacić aż do 5115,6 zł w 2017 roku. W IKZE AGIO…

Czytaj więcej

Rekordowa wartość aktywów netto pod zarządzaniem AgioFunds TFI

Na koniec października 2017 roku wartość aktywów netto pod zarządzaniem AgioFunds TFI wyniosła 7,44 mld zł. Aktywa funduszy AgioFunds TFI skierowanych do szerokiego grona inwestorów wyniosły na koniec października 1,3 mld zł. Fundusze dedykowane AgioFunds TFI, które są skierowane do określonych inwestorów bądź ograniczonej liczby inwestorów, wyniosły 6,1 mld zł. Na koniec października 2017 roku AgioFunds TFI zarządzało w sumie 59 funduszami, w tym 18 funduszami i subfunduszami skierowanymi do szerokiego grona inwestorów oraz 41 funduszami dedykowanymi.

Czytaj więcej